Fotografia portretowa

W studiu w Warszawie wykonujemy fotografie portretowe – portrety artystyczne oraz zdjęcia portretowe z obszaru fotografii beauty. Założyciel i właściciel studia – słynny na całą Polskę fotograf Andrzej Tyszko – od lat współpracuje z osobami prywatnymi i kolekcjonerami oraz bierze udział w projektach komercyjnych, tworząc wyrafinowane obrazy ukazujące piękno ludzkiej twarzy. Artysta skupia się na ukazaniu głębi i wielowymiarowości obecnej w każdym z jego modeli. Tyszko to nie tylko wizjoner sztuki fotografii, ale także profesjonalista o doskonale wypracowanym warsztacie. Fotografia portretowa autorstwa Andrzeja Tyszki jest dopracowana w każdym calu – właśnie dlatego nasze studio doceniane jest przez Klientów z całego kraju, którzy cenią sobie wysoką jakość rezultatów. 

Fotografia portretowa na potrzeby kampanii promocyjnych

Tworzona z myślą o kampaniach marketingowych fotografia portretowa w interpretacji Tyszki balansuje na granicy sztuki i reklamy. Zdjęcia  warszawskiego fotografa przyciągają uwagę, wywołują emocje i nie pozwalają łatwo o sobie zapomnieć. Andrzej Tyszko ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu zdjęć promujących firmy z różnych obszarów rynku, w tym w fotografii beauty. Pracował nie tylko z profesjonalnymi modelkami, ale także z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Kora, Ewa Bem lub Kayah. 
Zachęcamy do kontaktu osoby prywatne, przedstawicieli agencji reklamowych oraz właścicieli przedsiębiorstw zainteresowanych profesjonalną fotografią portretową. Nasze studio znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Prosimy o telefon lub wiadomość mailową.